Łapa pozostanie trenerem łęcznian

"Zarząd Górnik Łęczna S.A. decyzją z 16 listopada 2009 r. pozostawił na stanowisku pierwszego trenera pierwszoligowego zespołu piłkarzy Górnik Łęczna S.A. Tadeusza Łapę, drugim trenerem został ponownie Piotr Mazurkiewicz. Obaj szkoleniowcy mają pełnić swoje obowiązki do 30 czerwca 2010 r." - poinformował oficjalny serwis klubu.

Cypr: "polski" mecz dla APOEL-u

APOEL Nikozja, w składzie którego grają Kamil Kosowski, Marcin Żewłakow i Adrian Sikora, w 9. kolejce ligi cypryjskiej wygrał 2:0 z Anorthosisem Famagusta Łukasza Sosina.

Gorące chwile faworytów, Legia pokazała charakter

Zanosi się na gorący weekend dla faworytów ekstraklasy. Kandydaci do mistrzowskiego tytułu Wisła, Lech i Ruch z trudem będą wyrywać punkty rywalom, którzy poczuli krew. Kompletem punktów może pochwalić się natomiast Legia, która w piątkowym meczu wydarła zwycięstwo w meczu z Lechią.

"Barca" w ostatniej chwili pozbyła się napastnika

Eidur Gudjohnsen, napastnik Barcelony, opuszcza mistrza Hiszpanii i przenosi się do Francji. Jego nowym klubem będzie AS Monaco. "Duma Katalonii" zdecydowała się go sprzedać tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego.

PlusLiga: porażka Muszynianki w wielkim starciu

Aluprof Bielsko-Biała pokonał Bank BPS Muszyniankę Fakro Muszyna 3:1 w zaległym spotkaniu 11. kolejki PlusLigi kobiet.

DME w szachach: Polacy awansowali, Polki spadły

Polacy pokonali Duńczyków 3:1, a Polki doznały porażki z Izraelkami 1,5:2,5 w szóstej rundzie drużynowych mistrzostw Europy w szachach, które odbywają się w Nowym Sadzie. W klasyfikacji generalnej męski zespół awansował na ósmą pozycję, a kobiecy spadł na czternastą. Prowadzą Azerowie i Rosjanki.

MŚ: Rosjanie nabierają "mocy"

Jewgienij Małkin i Siergiej Gonczar mają wesprzeć reprezentację Rosji startującą w hokejowych mistrzostwach świata elity w Niemczech. Ich zespół, w którym grają w lidze NHL - Pittsburgh Penguins odpadł w drugiej rundzie rozgrywek o Puchar Stanleya.

Dziura w dachu stadionu za 191 milionów euro

Gdy Felix Magath wraz z piłkarzami Schalke 04 Gelsenkirchen pojawił się na treningu, nie mógł uwierzyć własnym oczom. W dachu wartego 191 milionów euro stadionu Veltins Arena była ogromna dziura.

Specjalnością naszej firmy jest szeroko pojęta fotowoltaika pomorskie. Jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne pomorskie to od wielu lat dostarczamy naszym klientom ekonomiczne rozwiązania z zakresu OZE. Jeśli chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne pomorskie w swoim domu czy gospodarstwie to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ale nie tylko fotowoltaika pomorskie jest dostępna w naszej ofercie. Znajdziesz w niej również pompy ciepła pomorskie. Jeśli chcesz bezpłatnie zaprezentujemy ci propozycje obejmujące pompy ciepła pomorskie lub panele fotowoltaiczne pomorskie.

ME w szachach: Monika Soćko bliska podium

Monika Soćko jest bliska podium 11. szachowych mistrzostw Europy w chorwackiej Rijece. Po 10 rundach zajmuje trzecie miejsce i w środę walczyć będzie o medal z Francuzką Marie Sebag. Obie mają w dorobku po 7,5 punktu.

Paweł Rańda wystartuje w maratonie

Tylko złamana noga może powstrzymać wioślarza Pawła Rańdę przed startem w biegu na dystansie 42 km 195 m. Wicemistrz olimpijski pekińskich igrzysk i brązowy medalista mistrzostw świata w Poznaniu zapowiedział oficjalnie we wtorek udział w 27. Hasco-Lek Wrocław Maratonie.

Tomaszewski : "Orlikami" winno zająć się CBA

Były bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej Jan Tomaszewski zawiadomił Centralne Biuro Antykorupcyjne o rzekomych nieprawidłowościach przy budowie boisk w ramach programu "Orlik 2012".

W PZPN po staremu. "Majewski zostaje"

Najlepsi trenerscy fachowcy nie mają co składać swojego cv w siedzibie PZPN. Prezes związku Grzegorz Lato nie zamierza wprowadzać zmian w reprezentacji w tym roku. To oznacza, że o posadę może być spokojny Stefan Majewski. - Nic się nie zmienia, spokojnie realizujemy nasz plan - próbuje uspokoić napiętą atmosferę wokół polskiej piłki prezes.

Nadzwyczajne zebranie FIFA. Zajmie się "oszustem" i "mafią"

W poniedziałek FIFA poinformowała, że na 2 grudnia w Kapsztadzie zostało zwołane nadzwyczajne posiedzenie Komitetu Wykonawczego. Działacze piłkarskiej centrali zajmą się sprawą Thierry'ego Henry'ego oraz bulwersującą aferą z ustawianiem spotkań. Czy Francuz odpowie za swój czyn i nie będzie dane zagrać mu w RPA?

"To był znakomity bieg Tomka"

Tomasz Sikora zanotował w końcu dobry występ na olimpijskich trasach w Whistler Olympic Park. Nasz zawodnik zajął 18. miejsce w biathlonowym biegu pościgowym, awansując w stosunku do miejsca zajmowanego po sprincie o 11 lokat. Wicemistrz olimpijski z Turyny na trasie imponował biegiem. Z występu Sikory zadowolony jest jego trener - Roman Bondaruk.

"Staruszek" wygrywa na korcie

Niespodziewana wygrana Chorwata Ivana Ljubicica w Indian Wells pozwoliła przejść mu do historii. Jest pierwszym od dziewięciu lat ponad 30-letnim tenisistą, któremu udało się zwyciężyć w turnieju ATP. W finale pokonał Amerykanina Andy'ego Roddicka 7:6,7:6.

300 tys. dolarów za bieg na 300 m

Słynny jamajski sprinter, 23-letni Usain Bolt pobiegnie 27 maja w mityngu lekkoatletycznym "Złote Kolce" w czeskiej Ostrawie na nietypowym dystansie 300 m. Za sam udział może zarobić nawet 300 tysięcy dol. Jego start potwierdzili w środę organizatorzy zawodów.

ATP w Paryżu: Kubot walczył, ale przegrał

Łukasz Kubot w meczu II rundy turnieju ATP w Paryżu przegrał z rozstawionym z numerem 12. Chorwatem Marinem Cilicem 6:7(3), 6:4, 6:2.

Wygrana Southampton, powrót Białkowskiego

Bartosz Białkowski wrócił do pierwszego składu Southampton na mecz League Trophy z Charltonem.

ZIO: Tuitert najszybszy, Polacy rozczarowali

Holender Mark Tuitert zdobył złoty medal w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m podczas zimowych igrzysk olimpijskich w kanadyjskim Vancouver. Konrad Niedźwiedzki i Zbigniew Bródka zajęli odległe pozycje.

Jagiellonia testuje serbskiego napastnika

Oficjalna strona Jagiellonii Białystok poinformowała, iż serbski napastnik, Marko Jaksic dołączył w piątek wieczorem do przebywających na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim zawodników "Jagi".

znalezionych: 22175, strona 4 z 1109